PASSAT 2.0. TDI 140 KS HIGHLINE PORSHE MAKEDONIJA TOP

Volkswagen - Passat

2011 / Дизел / 150000 км.
PRODAVAM PASSAT 2.0.140 KS, 2011 GODINA, KUPEN OD PORSCHE MAKEDONIJA, SO POMINATI REALNI 155000 KM. REDOVNO ODRZUVAN I SERVISIRAN, ZA CELIOT PERIOD VOZILOTO E GARAZIRANO I VO PERFEKTNA SOSTOJBA, BESPREKORNO FUNKCIONIA I NE SE POTREBNI NIKAKVI DOPOLNITELNI VLOZUVANJA. MALA POTROSHUVACKA I MNOGU EKONOMICNO VOZILO. REGISTRIRANO DO MAJ 2022 GODINA I POSEDUVA ZELEN KARTON. Specifikacija: Board computer, Dvozonska klima, Tempomat, Kozen volan so komandi, Kozen menuvac, BlueMotion -Star Stop, Autohold, Elektrika na sedista, Radio CD, Bluetoorh, Aux, Elektrika na prozori, Elektrika na retrovizori, Maglenki, Senzori za dozd, Senzori za svetlo, Aluminiumski felni. KONTAKT TEL. 076636263
Детали

CITROEN C3 16 blue hdi Navi edition 2018GOD.

Citroen - C3

2018 / Дизел / 90000 км.
Ја содржи опремата: ABS + REF (систем против блокирање на тркалата и електронска дистрибуција на силата на кочењето) AFU (систем за помош при нагло кочење) + светла за предупредување при нагло силно кочење Електронска контрола на стабилност (ESP) + систем против пролизгување (ASR) Помош при тргнување на нагорнина (Hill Assist) Регулатор – лимитатор на брзина Детекција на недоволен притисок во гумите Воздушни перничиња за возач, совозач, странични Воздушни завеси, напред и назад Затегнувачи на сигурносни ремени на предните седишта Предупредување за откопчан појас ISOFIX систем на задните седишта Далечинско централно заклучување Автоматско заклучување на вратите и багажниот простор при стартување (автоматска деактивација во случај на незгода) Предупредупредување за возачко невнимание Препознавање знаци за ограничување на брзина Предупредување за несакано преминуванње линија Coffee Break Alert (индикатор за пауза од долго возење) LED дневни светла Предни LED светла Задни LED светла со 3D ефект Челични тркала со 15″ со украсни раткапни Резервно тркало Рачки на вратите во боја на каросеријата Капаци на надворешните ретровизори во сјајна црна боја Патен компјутер Индикатор за промените на степенот на пренос Капак на багажниот простор Затворен простор за одлагање кај совозач Простор за одлагање во предни и задни врати Отворен простор за одлагање напред Држачи за 2 чаши Електричен серво управувач со регулирање по висина и длабочина Електрични подигнувачи на предни стакла Електрично нагодливи и греени надворешни ретровизори Предни сонцебрани со огледало кај возачот Осветлување на внатрешниот простор напред и позади Клима уред 12V приклучок во патнички простор Возачко седиште нагодливо по висина Заден наслон делив во однос 2/3-1/3 Дигитален аудио систем со 5″ екран на допир, команди на управувач, Bluetooth®, 4 звучници Кров во боја на каросеријата
Детали

Голф 5

Volkswagen - Golf

2005 / Дизел / 178000 км.
Се продава Голф во екстра состојба без дополнителни трошоци, шест брзини голем дисплеј, два клуча , регистрација до 01-08-2022 , со зелен картон.
Детали

Пасат

Volkswagen - Passat

2005 / Дизел / 300000 км.
Се продава Пасат Б6 во екстра состојба без дополнителни трошоци може замена со ваша доплата.
Детали

VOLKSWAGEN GOLF 1.6 TDI 110KS. NAVI ACC AVTO MIRO

Volkswagen - Golf

2016 / Дизел / 130000 км.
VOLKSWAGEN GOLF 1.6 TDI 110KS. EURO6 2016 GOD. GPS NAVIGACIJA AVTOMATSKA KLIMA ADAPTIV CRUZ CONTROL PARK PILOT I MNOGU DRUGA OPREMA STO JA POSEDUVA OVOJ PREKRASEN AVTOMOBIL UVEZEN OD GERMANIJA SO POMINATI SAMO 140 000KM. ZA KOI NUDIME NOTARSKA GARANCIJA PLATENI SE SITE DAVAČKI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20% POPUST AVTO SALON AVTO MIRO RASPOLAGA SO POVEKE TIPOVI NA AVTOMOBILI TEL. 078 546 161 078 546 171 MIRO POVELETE POSETETE NE VOZILATA SE PRODAVAAT I NA RATI PREKU LIZING KOMPANII ( EUROLIZAVTO, HALK, SPARKASSE )
Детали

BMW 316 2.0 D FACELIFT LED NAVI AVTO MIRO

BMW - 3-Series

2017 / Дизел / 160000 км.
BMW 326 2.0 D FACELIFT LED DNEVNI SVETLA GPS NAVIGACIJA AVTOMATSKA KLIMA CRUZ CONTROL I MNOGU DRUGA OPREMA STO JA POSEDUVA OVOJ PREKRASEN AVTOMOBIL UVEZEN OD GERMANIJA SO ORIGINALNA KILOMETRA ZA KOJA NUDIME NOTARSKA GARANCIJA DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20% POPUST MOZNA E PROVERKA VO SERVIS ILI SO BR. SASIJA -
Детали

OPEL INSIGNIA 1.6 CDTI BIZNIS LED NAVI AVTO MIRO

Opel - Insignia

2019 / Дизел / 160000 км.
OPEL INSIGNIA 1.6 CDTI BIZNIS NAVIGACIJA LED DNEVNI SVETLA ADAPTIV CRUZ CONTROL METALIK BOJA PARK PILOT PARK SENZORI DVOZONSKA AVTOMATSKA KLIMA I MNOGU DRUGA OPREMA STO JA POSEDUVA OVOJ PREKRASEN FAMILIJAREN I MNOGU EKONOMIČEN AVTOMOBIL UVEZEN OD FRANCIJA SO POMINATI 160 000 KILOMETRI ZA KOI NUDIME PISMENA GARANCIJA PLATENI SE SITE DAVAČKI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20% POPUST VOZILOTO MOZE DA SE PROVERI VO OVLASTEN SERVIS SO BR. NA SASIJA
Детали

Бесплатно огласување


Нов оглас