CITROEN C3 16 blue hdi Navi edition 2018GOD.

Citroen - C3

2018 / Дизел / 90000 км.
Ја содржи опремата: ABS + REF (систем против блокирање на тркалата и електронска дистрибуција на силата на кочењето) AFU (систем за помош при нагло кочење) + светла за предупредување при нагло силно кочење Електронска контрола на стабилност (ESP) + систем против пролизгување (ASR) Помош при тргнување на нагорнина (Hill Assist) Регулатор – лимитатор на брзина Детекција на недоволен притисок во гумите Воздушни перничиња за возач, совозач, странични Воздушни завеси, напред и назад Затегнувачи на сигурносни ремени на предните седишта Предупредување за откопчан појас ISOFIX систем на задните седишта Далечинско централно заклучување Автоматско заклучување на вратите и багажниот простор при стартување (автоматска деактивација во случај на незгода) Предупредупредување за возачко невнимание Препознавање знаци за ограничување на брзина Предупредување за несакано преминуванње линија Coffee Break Alert (индикатор за пауза од долго возење) LED дневни светла Предни LED светла Задни LED светла со 3D ефект Челични тркала со 15″ со украсни раткапни Резервно тркало Рачки на вратите во боја на каросеријата Капаци на надворешните ретровизори во сјајна црна боја Патен компјутер Индикатор за промените на степенот на пренос Капак на багажниот простор Затворен простор за одлагање кај совозач Простор за одлагање во предни и задни врати Отворен простор за одлагање напред Држачи за 2 чаши Електричен серво управувач со регулирање по висина и длабочина Електрични подигнувачи на предни стакла Електрично нагодливи и греени надворешни ретровизори Предни сонцебрани со огледало кај возачот Осветлување на внатрешниот простор напред и позади Клима уред 12V приклучок во патнички простор Возачко седиште нагодливо по висина Заден наслон делив во однос 2/3-1/3 Дигитален аудио систем со 5″ екран на допир, команди на управувач, Bluetooth®, 4 звучници Кров во боја на каросеријата
Детали

PEUGEOT 208 CLIM CONFORT 1.6 HDI CV BVM5 E5 / GPS

Peugeot - 208

2016 / Дизел / 87000 км.
NOV SE PLATENO DO REGISTRACUJA SERVISNA KNISKA
Детали

PEUGEOT 308 16 BLUEHDI

Peugeot - 308

2019 / Дизел / 90000 км.
SE PLATENO DO REGISTRACIJA SERVISNA KNISKA !!! https://nextcar.mk/
Детали

VOLKSWAGEN GOLF VI 1.6 TDI AVTO MIRO

Volkswagen - Golf

2010 / Дизел / 170000 км.
VOLKSWAGEN GOLF VI 1.6 TDI 77KW FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCUVAN KOMPLETNO ISPRAVEN REGISTRIRAN CELA GODINA NAPRAVEN GOLEM I MAL SERVIS PRED 4000 KILOMETRI
Детали

Toyota Auris 2.0 D-4D

Toyota - Auris

2008 / Дизел / 216400 км.
Зафатнина на моторот: 2.0 D-4D Моќност на мотор: 93 KW - 125 KS Произведена: 2008 година Пневматици: 205/55 R16 Поминати: 216 400 km Од опрема има: » Климатроник 2зонска » ABS, ESP, SRS системи » Електрично прилагодување на надворешните ретровизори » Команди на волан » Фабричко радио со audio CD » Централно заклучување » Систем за пролизгување » Електроника на прозори » Волан прилагодлив во висина и длабина » Магленки Возилото е регистрирано до 03.2022 и има зелен картон
Детали

OPEL INSIGNIA 1.6 CDTI BIZNIS LED NAVI AVTO MIRO

Opel - Insignia

2019 / Дизел / 160000 км.
OPEL INSIGNIA 1.6 CDTI BIZNIS NAVIGACIJA LED DNEVNI SVETLA ADAPTIV CRUZ CONTROL METALIK BOJA PARK PILOT PARK SENZORI DVOZONSKA AVTOMATSKA KLIMA I MNOGU DRUGA OPREMA STO JA POSEDUVA OVOJ PREKRASEN FAMILIJAREN I MNOGU EKONOMIČEN AVTOMOBIL UVEZEN OD FRANCIJA SO POMINATI 160 000 KILOMETRI ZA KOI NUDIME PISMENA GARANCIJA PLATENI SE SITE DAVAČKI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20% POPUST VOZILOTO MOZE DA SE PROVERI VO OVLASTEN SERVIS SO BR. NA SASIJA
Детали

MERCEDES CLA 180 SHOOTING BRAKE LED AVTO MIRO

Mercedes-Benz - CLA

2016 / Дизел / 150000 км.
MERCEDES CLA 180 CDI SHOOTING BRAKE LED XENON GPS NAVIGACIJA SO GOLEM EKRAN USB AUX PARK PILOT PARK SENZORI START&STOP EL.SOBIRANJE NA RETROVIZORI SPORTSKI SEDISTA METALIK BOJA KOZEN MULTIFUNKCIONALEN VOLAN I DR. AVTOMOBILOT E UVEZEN OD GERMANIJA OD PRV SOPSTVENIK PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20% POPUST NAPOMENA : VOZILOTO IMA POMINATI 150 000 KILOMETRI ZA KOI NUDIME PISMENA GARANCIJA ISTO TAKA MOZE DA SE PROVERI VO OVLASTEN SERVIS BR. SASIJA - WDD1179121N312929 VOZILATA MOZAT DA SE KUPAT NA RATI PREKU BANKA ILI PREKU LIZING KOMPANIJA
Детали

Бесплатно огласување


Нов оглас